forum pedagogiki specjalnej UMK rocznik 2008

Opis forum


#1 2009-02-28 12:30:37

Sharbat

Administrator

6616337
Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 29
Punktów :   

historia pedagogiki specjalnej

Dodawajcie notatki, piszcie pytania i odpowiedzi dotyczące tego przedmiotu aby ułatwić wszystkim życie;) pozdrawiam:) sha

Offline

 

#2 2009-05-23 23:30:43

Sharbat

Administrator

6616337
Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 29
Punktów :   

Re: historia pedagogiki specjalnej

witam wszystkich! powstał konfilkt wokół histori i jej terminów wypowiadajcie sie tutaj bo bez sensu jest zapełniac naszą poczte która nam sie przyda do notatek.
Jestem zaniepokojnona konfliktem grup i może nie powinnam sie w to mieszać ale z uwagi na to ze ejstem "dośwaidczoną" studentką myśle ze mam prawo głosu( chociazby jako studentka tego włąsnie keirunku) z chęcią pomogłabym staroscie w pełnieniu jego funkcji i zawszwe może sie do mnie zwrócić o pomoc w kontaktach z innymi grupami bo akurat mi zalezy na ty m zeby wszyscy w jakims stopniu wiszli na swoje. Podziały dokonane przez staroste- no cóż niewielo o nich wiemy... jedynie tyle ze istnieją i jeśli Andrzej zgordziłby się umieścić tą listę na forum wszyscy mogliby sie do niej dostosować i podac ewentualne zmiany które chcieliby wprowadzić . Rozumiem że sytuacja jest konfliktowa jednakże nie ma co z tego robic aż takiego wielkiego hałasu... dogadajmy sie... prosze o zamieszczanie wszelkich komentarzy co do konfliktu tutaj < bo jak juz mówiłąm bezsensem jest az takie zaśmiecanie poczty)
I jeszce raz apeluje do Andrzeja < który mi osobiście nawet pomógł pare razy za co jestem mu wdzieczna> poproś o pomoc a pomoge chociazby w tej liście.
moje rozwiązanie ejst nastepujące... skoro starosta nie chce sie spotkać i obgadać listy ja się z wami spotkam to znaczy z przedstawicielami grup< o których wymieniemie prosze tutaj na forum z imienia i nazwiska> proponuje o godzinie 15.00 przed sala 101 we wtorek < czyli przed wykłądem z histori pedagogiki specjalnej> może uda mi sie coś wskurać i usyskac liste od starosty dowiedzieć się czegoś i może wpłynąć na jej przebieg ale zaznaczam nie wiem ile i czy wogóle uda mi sie cos z tym zrobić...  nie wiem jak przyjmiecie ta propozycję ale jak co to zaproaszam.

Offline

 

#3 2009-05-23 23:44:36

Agusia89s

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-07
Posty: 11
Punktów :   

Re: historia pedagogiki specjalnej

Ja tam jestem za. Tylko dlaczego już o 15? wykład jest dopiero na 16 więc myślę że o 15.30 starczy. Wstępnie mogę powiedzieć, że z grupy A będę ja, Agnieszka Gonciarz, aczkolwiek to jeszcze kwestia dogadania się z moimi.

Offline

 

#4 2009-05-24 00:04:40

Sharbat

Administrator

6616337
Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 29
Punktów :   

Re: historia pedagogiki specjalnej

dlaczego o 15? bo chciałąbym móc pogadać ze starosta < bo jednak on ma taki tytuł> a jak to nie pomoże mieć czas na pogadanie z pania wałęgą gdybym jednak cos pogła zmienic... ja osobiscie jestem z grupy E i mi za cholere nie pasuje termin 9 bo mam egzamin na prawko ale kwestia jednej osoby nie robi dużo... pytałam sie mojej grupy co o tym myslą ale niestety nie dostałam odpowiedzi... myśle że po mojej dydaktyce bede jeszcze cos wiecej wiedziała i bede mogłą stanąc na jakimś stanowisku.
Konraktujcie sie z osobami z waszych grup i dowiadujcie sie przez te 2 dni co o tym myślą czekam cały czas na opinie na forum. bede tu często i będe zbierała opinie. proponuje też sworzyc nieoficjalną liste kto i kiedy < szczerze> może podejsc do egzaminu 9 czerwaca a kto nie ma takiej możliwości wogóle.
nie ejstem osoba ze sie tak wyraże "prawomocną" co do tego konfliktu ale jednak proponuje obgadac to o godzinie 15.00.
pozatym skoro starosta stworzył tą liste to moze rzeczywiscie ejst ona już nieunikniona ale w takim razie zapraszam takze osoby które z grup abc nie mogą < np z takich powodów jak ja> przyjsc na egzamin 9 czerwca. jesli wiecie ze ktos nie ma internetu i dojscia do forum albo nieopatrznie przegapił mojego maila informujcie ich, jak wiecie sprawa jest poważna i wymaga konsultacji z całym rokiem.
pozdrawiam serdecznie

Offline

 

#5 2009-05-24 07:37:52

katarzynkaa87

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-24
Posty: 2
Punktów :   

Re: historia pedagogiki specjalnej

Jednym z argumentów na to że grupy ABC mialy  ten egzamin 10 to taki ze 8 mamy poprawki z CUNu a pozotale dwie grupy mają je w piątek...wiem ze nie wszyscy bedą mieli poprawki ale przynajmniej 80% roku...

Offline

 

#6 2009-05-24 09:47:57

Agusia89s

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-07
Posty: 11
Punktów :   

Re: historia pedagogiki specjalnej

Ja tutaj czegoś chyba nie rozumiem. W ogóle nie dochodzi do mnie stwierdzenie, że lista jest już zrobiona i nie mamy na nią wpływu. Że się tak wyrażę K. Mać! Andrzeja kompetencje chyba nie zawierają prawa decydowania za nas, prawda? Nawet, jeśli ta lista przebiega po mojej myśli (czyli połowa C i D E 9, a A B i połowa C 10) w co oczywiście szczerze wątpię, to Andrzej po prostu zachował się po chamsku odbierając nam prawo głosu. Nawet nie zaproponował spotkania. Nawet nie próbował się z nami dogadać.

Popieram Kasię, że 8 mamy poprawki z CUNu. Do tego faktem jest, że w poprzednim semestrze były dwa egzaminy ustne i oby dwa zaczynaliśmy my. Wydaję mi się, że sprawiedliwie by było, gdyby w tym półroczu listy się po prostu odwróciły i dwa egzaminy jako pierwsze miały grupy D i E. To jest chyba całkiem logiczna sprawa. I nie mówcie mi tutaj że mam mieć pretensje do tatusia że mam tak na nazwisko. Nie mam. Ale kurde, tutaj wychodzi jak bardzo mamy "sobie pomagać". Otóż w taki sposób, że jak zwykle rzucimy ich na pierwszy ogień i będzie super.
Oczywiście pozostaje jeszcze mieć nadzieję, że lista Andrzeja (kłaniam się nisko) obejmuje naszą opcję.

Poza tym, takie pojedyncze sytuacje jak egzamin na prawko to chyba nie problem? jedna osoba chyba nic nie zmieni, jeśli przyjdzie 10? Ludzie, nie popadajmy w paranoję. O ile rzeczywiście nie będzie tak, że nagle wszystkim zdechną chomiki i nie będą mogli przyjść 9 z powodu żałoby narodowej.

Offline

 

#7 2009-05-24 10:48:45

dotka89

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-24
Posty: 1
Punktów :   

Re: historia pedagogiki specjalnej

elo elo
ja również uważam, że grupy a, b, c powinny zdawac 10. nie mam do nikogo pretensji o nazwisko, ani o ulożenie planu. po prostu dogadajmy się. klika razy bylismy pierwsi, więc teraz odstapimy tego zaszczytu:D
popieram pomysl sptkania przed wykładem we wtorek, trzeba się spokojnie dogadać bez zbędnych emocji:)
jako grupowiczka A, zgadzam się na reprezentowanie nas przez Agnieszke:)

Offline

 

#8 2009-05-24 11:01:29

katarzynkaa87

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-24
Posty: 2
Punktów :   

Re: historia pedagogiki specjalnej

Jako ze przykleiłam sie do grupy A popieram reprezentację Agnieszki:P a moge isc nawet na to spotkanie jako reprezentatka grupy B do ktorej nie chodzę ale formalnie w niej jestem;p no chyba ze ktos z grupy B się szykuje isc...

Offline

 

#9 2009-05-24 11:03:28

Agusia89s

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-07
Posty: 11
Punktów :   

Re: historia pedagogiki specjalnej

Dziękuję za poparcie mojej kandydatury;P
Z grupy B ktoś napisał na poczcie, że będzie.
Szkoda tylko, że Andrzej się nie odzywa...

Offline

 

#10 2009-05-24 12:25:35

Barcelona

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-24
Posty: 1
Punktów :   

Re: historia pedagogiki specjalnej

Matko kochana dopiero teraz dorwałam się do neta i widzę,że nie jest ciekawie ale jajo ...ja tez przyjdę jako przedstawicielka gr C Karolina Olszewska.  Sądzę,że gr D i E powinny mieć 9 z tego chociażby względu ,że w środę 10 są zajęcia z piątku wiec te grupy pewnie będą miały poprawy z Cunu w tym terminie, ponieważ my mamy je w poniedzialek. Dalej: 9 egzamin ma być od 14,a 10 od 10., wiec idealnie gr Di E zmieszczą się w przedziale czasowym przeznaczonym na 9. Ale znając życie i tak jakaś część z nas tego egzaminu nie zaliczy w pierwszym terminie, wiec kolejny może będzie bardziej dogodny

Offline

 

#11 2009-05-24 12:51:18

aaagaaa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-24
Posty: 1
Punktów :   

Re: historia pedagogiki specjalnej

ja tez jestem za tym, zeby gr a, b c mialy 10;)
albo przynajmniej zwrocmy uwage na to, kto che wziac udzial w 0 z dydaktyki, a kto nie.. dwa egz jednego dnia to lekkie przegiecie..

Offline

 

#12 2009-05-24 13:11:21

Agusia89s

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-07
Posty: 11
Punktów :   

Re: historia pedagogiki specjalnej

Brawo dla Karoliny, kolejne argumenty za tym, żeby A B i C miały 10. )

Offline

 

#13 2009-05-24 14:54:27

Sharbat

Administrator

6616337
Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 29
Punktów :   

Re: historia pedagogiki specjalnej

widze ze starosta jednak nie chce się zjawić na naszej pogadance dotyczącej egzaminu no ale cóż życie. z chęcia wydrukuje to co npiasaliście i oddam do jego dyspozycji zeby przeczytał argumenty. Nie wiem jak bedzie z reprezentatntem grupy E może ja przyjde w tej roli a może ktos inny.. ale na 100% cos ustalimy. niestety jak już mówiłam nie moge zagwarantować że andrzej nie poleci odrazu do dr wałęgi i nie oddda tej listy a wtedy sprawa bedzie już nieaktualnia. bardzo chciałam zobaczyć tą listę i dowiedzieć się czy rzeczywisice może andrzej zrobił ze grupy abc będa miały 10?< może jednak jest człowiekiem bo okazał sie nim w paru sytacjach> fajnie by było jakby ktos z grupy D się zgłosił... pozdrawiam i czekam na dalsze akrugumenty- także z grup E i D!

Offline

 

#14 2009-05-24 16:08:36

Agusia89s

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-07
Posty: 11
Punktów :   

Re: historia pedagogiki specjalnej

właśnie wysłałam Andrzejowi smsa z zaproszeniem na forum. Może się zjawi...

Offline

 

#15 2009-05-24 16:56:05

Sharbat

Administrator

6616337
Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 29
Punktów :   

Re: historia pedagogiki specjalnej

może się zjawi i wyjasni wszystko. Tak jak prosił ustaleni sa " starości grup" < nie liczac grupy D która sie nie wypowiada na ten teman nie wiadomo dlaczego.  jak już mówiłam fajnie by było zobaczyc ta liste

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fizjoterapia.pun.pl www.cs-headshot.pun.pl www.godsfromhell.pun.pl www.falenearth.pun.pl www.polish-drifters.pun.pl