forum pedagogiki specjalnej UMK rocznik 2008

Opis forum


#16 2009-05-24 16:58:20

Sharbat

Administrator

6616337
Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 29
Punktów :   

Re: historia pedagogiki specjalnej

no przepraszam lista jest na mailu... chyba starosta nie dostoswoał sie do sugesti na forum i mailu.

Offline

 

#17 2009-05-24 17:26:45

emmerytka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-26
Posty: 1
Punktów :   

Re: historia pedagogiki specjalnej

lista juz jest gotowa....jest na poczcie

Offline

 

#18 2009-05-24 20:06:15

Agusia89s

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-07
Posty: 11
Punktów :   

Re: historia pedagogiki specjalnej

No super. z tego co widzę na mailu nie dość ze jestem przepełniona goryczą to jeszcze jestem egoistką, suuuuper. tak mi ubyło że aż. Zastanawiam się tylko co kieruje człowiekiem, który śmie nazywać się naszym starostą? I czy listy już powędrowały do dr Wałęgi? Ależ mnie człowiek wkurzył, jak już dawno nikt.

Mam tylko nadzieję, że nasze spotkanie we wtorek poskutkuje, bo to już mi zakrawa o paranoje. Teksty, że to nie wasza wina, że mamy nazwisko na taką a nie inną literę są bardziej żałosne od tych, że mamy sobie pomagać. Szczerze mówiąc podziwiam kogoś, kto na mailu napisał szczerą prawdę, że zawsze wszystko macie od grup A B lub C. I nie kłamcie, że tak nie jest, bo zabije was śmiechem. I tu kolejna paranoja: dlaczego nikt z grup D i E się nie odezwą na forum? Ano dlatego że wielki mistrz Andrzej stoi po ich stronie. Ciekawe co by było, gdyby szanowny za przeproszeniem Starosta zamienił daty? Przestalibyście go uwielbiać? może załóżmy profil na nk: Ave Andrzej!
Sorry, rozpędziłam się, ale mój wk.órw sięgnął zenitu.

http://www.demotywatory.pl/demot/818.jpg

z pozdrowieniami dla Andrzeja!

Offline

 

#19 2009-05-24 20:30:14

Sharbat

Administrator

6616337
Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 29
Punktów :   

Re: historia pedagogiki specjalnej

ja jestem z grupy E i jak widzicie staram sie wam pomóc chociaz jest mi to nie na reke uważam że macie racje i ze zawsze idziecie na pierwszy ogień, andrzej stoi po zstonie grup e i d bo jest ze mna w grupie. nie dziwie mu sie ze ion chce uniknąc tycjh kłótni bo nie ejst to przyjemne. nie wiem jak bedzie z grupa i i na jakim stanie stanowisku ale porozmawiam z nimi. I nie mówcie mi ze bez sensu pisze o pomocy... mysle że gdybym nie zaczeła tego watku to lista by poszła i nie miałyby inne grupy nic do gadania. trzeba zrobic wszystko zeby wiekszosc chcioaz była zadowolona a dr wałęga nie wkurzona i tyle. i błagam bez obrazania kogokolwiek...

Offline

 

#20 2009-05-24 20:33:09

Agusia89s

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-07
Posty: 11
Punktów :   

Re: historia pedagogiki specjalnej

Nie chciałam pojechać po Tobie, ale po tych co nawet nie mają odwagi zabrać głosu. A dr Wałęga będzie wkurzona jeżeli nasz szanowny Pan Andrzej zaniesie/wyśle jej listę tak jak jest. I to już tylko jego dobra wola jak skończymy.
I jak ja mam nikogo nie obrażać?!
Bana mogę dostać, założę nowe konto:P

Offline

 

#21 2009-05-24 22:08:10

Sharbat

Administrator

6616337
Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 29
Punktów :   

Re: historia pedagogiki specjalnej

no nie da sie ukryc ze mozna założyc nowe konto aczkolwiek no cóż jakies zasady obowiązuje jednak prawda? Andrzej jest osoba bardzo niedostosowana społecznie i pewnie wiekszosć by sie ze mna zgodziła że ma jakieś przejawy zaburzeń aczkolwiek jak wiemy wszysyc sa ludźmi i jak juz wielkorotnie mówiłam pomógł mi pare razy pamietając o tym ze jestem z bydgoszczy i codziennie dojezdzam. wiem ze go to nie usprawiedliwia ze zrobił cos dobrego i zreszta nie ma sensu go tłumaczyc bo i mi podpadł ze wzgledu na jego bardzo smutne i obraźliwe słowa w stosunku do grupy E. ale obrażanie kogokolwiek nie ejst na miare przyszłych pedagogów specjalnych< przynajmnie ja tak uważam> miałam nadzieje na jakąś współprace ze starosta jednakże ona chyba nie wypali bo watpie ze sie tu pojawił i poczytał... szkoda że tak sie dzieje ale co robic... słuchajcie wszystko jest ustalone o 15 watpie ze starosta sie zjawi ale przynajmniej ja będę i mimo tego ze nie mam miana starosty cos z tym wskuramy. Jak ktoś ma jakis kontakt z grupą D niech zadzwoni badź napisze smsa zeby sie ktoś od nich zjawił bo oni zapewne tez chca wypowiedziec swoje zdanie i co do nich tez musimy byc uczciwi.

Offline

 

#22 2009-05-24 22:12:01

Agusia89s

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-07
Posty: 11
Punktów :   

Re: historia pedagogiki specjalnej

No wiem, wiem, nie powinnam się zniżać do takiego poziomu, ale sama rozumiesz - emocje. Poprawię się, obiecuję:)
Mam nadzieję, że we wtorek coś da się zrobić... jednak boję się, że znów to się na nas odbije i będziemy mieli jeszcze bardziej przerypane u dr Wałęgi...

Offline

 

#23 2009-05-24 22:43:18

Sharbat

Administrator

6616337
Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 29
Punktów :   

Re: historia pedagogiki specjalnej

włąsnie mnie tez to troche przeraża i nie wiem czy sprawa jest warta swieczki ale co robic... jak co to najwyżej powie jej sie że andrzej zle zrobił liste i ma byc odwrotnie < zart>
PS. jak zobaczyłam kotka to myslałam że sie popłacze ze śmiechu kultowy koT:)

Offline

 

#24 2009-05-24 22:55:22

Agusia89s

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-07
Posty: 11
Punktów :   

Re: historia pedagogiki specjalnej

Ty wiesz, że ja dokładnie o tym samym myślałam? to wcale nie jest głupi pomysł...

A kotek wymiótł. W ogóle demotywator, przejrzałam całe ponad 200 stron - szaaaał:D

Offline

 

#25 2009-05-24 23:16:58

Sharbat

Administrator

6616337
Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 29
Punktów :   

Re: historia pedagogiki specjalnej

może i nie ejst głupii ale niestety totalnie nieuczciwy co do dr wałęgi... trzeba jej wyjasnic całą sytuacje... ja w pisaniu to jestem "mądra" gorzej u mnie z wyjasnianiem twarza w twarz ale co zrobic każdy ma jakies swoje własne "strachi" no ale jak cos podejdziemy cała grupka przedstawicieli jak już ustalimy co i jak to może sie uda... naprawde nie wiem co z tego wyjdze szczególnie ze obawiam sie reakcji dr wałęgi na te nasze kolejne niezdecydowania... zresztą no qwa mać ja bym sie nawet osobiscie cieszyła z tego terminu na 9 tyle ze to głupie prawko którego zreszta zdac nie moge no co za cholerstwo... w oóle denerwuje mnie cała ta kłótnia i brak porozumienia, nie rozumiem dlaczego jest z tego taki straszny problem skoro jakos grua d sie np nie wypowiada... nie no szczerze wam powiem naprawde jestesmy wszyscy odrobinie żenujący z tymi nieporuzumieniami... z innej strony gdyby dr wałęga na wykłądzie powiedziała ze np to pół sali idzie 9 a 2 pół 10 to by problemu nie było... ja juz nie wiem co o tym myslec... wiem ze 108 osób < wg listy> zadowolic to jest niemożliwe wiec jak co to prosze o to żeby jak sie ie powiedzie z przełożeniem tych grup dniami, nikt nie miałdo nikogo pretensji bo to jeszcze bardziej podzieli nasz rok...

Demotywator ma cos w sobie... powinnam dokańczać dydaktyke na zajecia a w tym siedzie pozdrawiam i do jutra

Offline

 

#26 2009-05-24 23:21:13

Agusia89s

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-07
Posty: 11
Punktów :   

Re: historia pedagogiki specjalnej

Nie byłoby problemu, gdyby Andrzej nie zachowywał się jak... no właśnie, nie mieliśmy obrażać.
Branoc;)

Offline

 

#27 2009-05-25 09:21:47

Sharbat

Administrator

6616337
Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 29
Punktów :   

Re: historia pedagogiki specjalnej

andrzej po prostu nie korzysta ze swoich kompetencji w sposób który powinien

Offline

 

#28 2009-05-25 10:35:17

Sharbat

Administrator

6616337
Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 29
Punktów :   

Re: historia pedagogiki specjalnej

ze względu na to co zobaczyłam na mailu dziękuje wszystkim za współprace. Jesli ktos chce prowadzić dlaje to forum to prosze sie zgłosić bo jak widać niektórzy uważają że jestem zbyt "mądra" i jak to szło "uważam sie za magistra" o racja nie ejstem mądra ale starałam sie pomóc ale jak ludzie mają mnie gdzieś to i nawzajem. żegnam serdecznie i juz nie wracam do tej sprawy. zapewne na spotkaniu zglosi sie ktos z grupy E ale na 100% nie ja bo uwłacznie mojej godności jest dla mnie czymć w rodzaju zachowania dziecka które nie wie jeszce ze napierw trzeba pomyslec potem gadać.

Offline

 

#29 2009-05-25 10:48:00

Agusia89s

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-07
Posty: 11
Punktów :   

Re: historia pedagogiki specjalnej

Ejjj no nie rób mi tego!! po mnie też pojechali a jakoś się nie przejmuję. skoro zaczęłyśmy to musimy tą sprawę doprowadzić do końca, a uwierz mi że w pojedynkę nic nie zdziałam. Nalej na nich i już. Mam nadzieję, że jednak się nie wycofasz.

Offline

 

#30 2009-05-25 10:56:32

Sharbat

Administrator

6616337
Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 29
Punktów :   

Re: historia pedagogiki specjalnej

po pierwsze napewno nie bedziesz sama bo inni sie zapewne zjawią ja jak juz mówiłąm nie wiem na jakim stanowisku stanie moja grupa ale jak co bym walczyła na ich korzyść cokolwiek by chcieli z tym zrobić. a tak bedzie inna osoba reprezentująca stanowisko grupy e. skoro ktos uwaza mnie za osobe niekompetentna < oczywiscie nie podpisując sie nawet grupą bo czasami mogłabym sie dowiedziec  kto tak o nas sądzi> niech sam sie stawi i repprezentuje swoje interesy. pozatym osoba która napisała tego niezykle dla mnie obrazliwego maila najwyrazniej nie przeczytała naszego "zajebistego forum" bo uznałą że to czymy o cos wojnę a kazdy kto przeczytał wie ze ejstem jedyna osoba wypowiadajaca sie z grupe i nie staje po zadnej stronie konfliktu a staram sie cos wynegocjować. No po prostu cholera mnie bierze i jeszce smia nazywac mnie dzieckiem- którym nie jestem ani z zachowania ani z wieku ponieważ powtarzam po raz chyba 100 ja staram sie tylko pogodzi,c interesy, jakbym nie ja to znalazł sie ktos inny, a ja nie zamierzam się wystawiać skoro i tak przejdzie mi to bokiem. pozdrawiam i sie wycofuje ze względu na mój honor.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.religijne.pun.pl www.polish-speed.pun.pl www.tstramwaj2.pun.pl www.brzydula.pun.pl www.rasengannaruto.pun.pl